Ayrıcalıklar
Yaşam
Sosyal Yaşam

İncek Bellapais Konutlarının sosyal yaşam olanakları çok, ayrıcalıkları eşsiz. Çünkü çok düşündük, iyi planladık. Mimariden inşaata, peyzajdan donatılara mükemmeli hedefledik.

Zor olanı yapmaya; topluma ve yaşamlarınıza katkıda bulunmaya hazırız. İnşa ettiğimiz yapılarda ve donatılarında yaşayacak insanların yaşam kalitesine de katkıda bulunmak istiyoruz. Hayatına dokunduğumuz çocukların, gençlerin, yetişkinlerin, yaşlıların “doğadan kopmadan konfor içinde yaşamalarını, sağlıklı ortamlarda huzur bulmalarını” amaçlıyoruz.

Biz dört duvar yapmıyoruz.
Dört dörtlük hayatlar inşa ediyoruz.

Güzel Anılarda Buluşalım

İncek BellaPais Konutlarında büyüyecek bir çocuğun “yaratıcılığında, yeteneğinde, becerisinde, başarısında, geleceğinde” payımız olsun diliyoruz. Enerji üretme, bir tavşana yuva yapma, atık malzemelerden heykel yapma üzerine projeler üretip hayata geçirsin.

İncek BellaPais Konutları donatılarında; yeşilinde, spor tesislerinde verimli zaman geçirenlerin “alışkanlıklarında, beğenilerinde, tercihlerinde” payımız olsun istiyoruz. Hayvanı ve bitkiyi seven, doğaya saygı duyan ve koruyan insanlar, çevresini güzelleştiren insanlar çoğalsın diliyoruz.

Gelin Tanışalım

Sağlıklı, güneşli, yeşil, huzurlu ve keyifli BellaPais’in tüm sakinleri mutlu olsun, mutlulukları yıllar sonraya da taşınsın istiyoruz.

İncek BellaPais sakini evini gelecek kuşaklara bıraktığında “bir değer” bıraksın ya da satmaya karar verdiğinde kazançlı olsun istiyoruz.

Gelin, BellaPais Konutlarında sizinle de tanışalım. Bizden sonraki kuşaklara ulaştığımızda güzel anılarda buluşmak üzere, ilk adımı İncek’te atalım.