Barış İnşaat

İncek BellaPais Konutları, Ankara merkezli Barış İnşaat Ltd. Şti. tarafından yapılmaktadır. Barış İnşaat, 50 yıldır inşaat işi yapan bir ailenin üçüncü kuşağının temsil ettiği bir aile şirketidir. Şirketin kurucusu Mehmet Akyüz'dür. Kurulduğundan bu yana geçen 20 yıllık süreç içinde ağırlıklı Ankara'da olmak üzere Türkiye’nin farklı yerleşim bölgelerinde pek çok konut, lüks konut, villa, iş merkezleri ve taahhüt projelerini başarıyla tamamlamıştır.

KKTC'de Anadolu Co. Ltd. adı ile yine pek çok gayrimenkul ve taahhüt işi gerçekleştirmiş ve yeni projeleri ile faaliyetini sürdürmektedir.

Girne merkezli inşaat şirketimiz vesilesi ile sık sık Kıbrıs - Girne seyahatleri yapan kurucumuz Mehmet Akyüz, Girne’nin en güzel köyü olan Bellapais Köyü’nün o eşsiz mimarisini, muhteşem Akdenizli havasını İncek BellaPais Konutları projesi ile Ankara’ya taşımayı amaçladı.

Başkan'ın Mesajı

“Bir inşaat projesi yapmak demek; beton bloklar dikmek, birkaç ağaç ve birkaç metre parkur ile sosyal tesis yaptığını düşünmek demek değil. Alışılagelmiş standartları tekrarlamak demek değil. ‘Konutlar satıldıktan sonrası benim sorunum değil.’ demek hiç değil. Bir inşaat projesi yapmak demek; insanın ‘doğasına’ uygun konutlar, donatılar ve alanlar yapmak demek. İnsanı doğadan daha fazla koparmadan konforu, huzuru, sağlığı ve mutluluğu sunmak demek. İnsanın nefes almasını sağlamak, stresini ve yorgunluğunu almak demek.

Üç kuşaktır inşaat yapan bir aile firması Barış İnşaat olarak bu son projemizden önce de düşündük, araştırdık ‘doğrunun ve iyinin’ peşinden gittik.“

İncek BellaPais bir Barış İnşaat Projesidir.
Ayrıntılı bilgi için:
Alacaatlı Mahallesi 3630. Cadde No: 6/1 İncek/ANKARA
E-Bülten Üyeliği
Proje hakkında ayrıntılı bilgi ve güncel haberler için
e-bültenimize üye olun!